Session 4 GAME REGISTRATION RESULTS
Saturday 7 PM Starts
401 PERK Horror Sneak Peek
GM: Buddy/Jake Wagner
Saturday 7 PM in Sonoma
1029: McCracken David.
1077: Gipson Jasmine.
1225: Wong Karen.
1232: Gorelick Tracy.
1234: Gorelick Sydney.
402 The Sakbe to Redemption or Ruin
GM: Saul Morales
Saturday 7 PM in Alexander Valley
1008: May Stephen.
1084: Frankenfield Jason.
1098: Morales Felipe.
1131: McVey Thomas.
1162: Banks Kenneth.
1307: Strauss David.
403 Agents of S.H.I.E.L.D.: Roundup
GM: Bob Johnston
Saturday 7 PM in Ballroom Foyer
0375: Tevlin Rachel.
0393: Rutkowsky Chris.
0604: Jones Tracey.
0607: Lamanna Gayle.
0608: Lamanna Jason.
1030: Loucks Linda.
1152: Lo Winston.
404 Trrrommm's Tunnels and Trolls roll out
GM: Douglas Mitten
Saturday 7 PM in Mt Veeder
0741: Ramirez Gregory.
0750: Saltonstall Max.
1043: Nadav Selena.
1103: Rempfer K Tye.
1104: Rempfer Mellissa.
1108: Litton James.
1111: Rollins Eric.
1237: Perez Samuel.
405 Acthung Cthulhu! - Alien Transmissions
GM: William Lee
Saturday 7 PM in Salon 6
0326: Hua Morgan.
0386: Pradanamus Dan.
1053: Betti Gerald.
1056: Kaehler Jason.
1059: Kaehler Max.
1170: Danielson Steven.
406 Legacy of the Crystal Shard
GM: Ryan Kent
Saturday 7 PM in Room 220
0357: Robertson Craig.
1042: Nadav Tamir.
1115: Pascual Mark.
1160: Fernandez Brian.
1188: Hull Andrew.
1201: Morales Augustin.
Saturday 9 PM Starts
407 Valonia - Slaves to Og-Thar
GM: Lance Meibos
Saturday 9 PM in Sonoma
0302: Banda Paul.
1001: Danczak Elliott.
1006: Hornback II Casey.
1007: Larraux Jacqueline.
1087: Caldwell Terra.
1088: White Michael.
Saturday 8 PM Starts
408 Simple System - Starward Horizons Scifi RPG Setting
GM: Derek Matthews
Saturday 8 PM in Sunol Foyer
1065: Tan Steven.
1171: Lynch-Freshner Larry.
1183: Fisher Christine.
1184: Povolny Henry.
1248: Jammeh Kasi.
Saturday 7 PM Starts
411 Avalon: The Resistance
GM: Eduardo Diaz
Saturday 7 PM in Ardenwood
1067: Wynnell Keb.
1079: Tschida Paul.
1153: Hueso Angel.
1154: Huynh Thi Anh Morrison Jennfier.
1165: Walters Ryan.
1202: Marwood Dave.
1226: Sonnes Adrian.
1299: Walters Mindy.
1310: Dugger Bill.
412 Zombies!!!
GM: Thomas Crawford
Saturday 7 PM in BG Foyer
1194: Rosen Eran.
1195: Lam Lisa.
******
******
******
******
There are 4 seats left. See GM at game time to enroll in game
413 Battlestar Galactica w/ Exodus and Pegasus Expansions
GM: Whitney Miller
Saturday 7 PM in BG Foyer
0328: Hutchinson Mike.
0392: Fultz Tyson.
1050: Vasquez Manuel.
1090: Pearce Judy.
1231: Held Robert.
2104:
Saturday 8 PM Starts
414 ArnoCorps: Aliens Tactical Board Game
GM: Gene Lancaster
Saturday 8 PM in Sunol
0116: Wilson Cathy.
0119: Fitch Jay.
0200: Flotsam Prof..
0201: Jetsam Dr..
1025: Brenneman Jason.
1106: Cohn Joy.
Saturday 7 PM Starts
415 Railroad Tycoon
GM: jay shukert
Saturday 7 PM in Sunol
0348: Marwood Sonja.
1066: Wynnell Taed.
1074: Johanson Dru.
1122: Powers Gregory.
1123:
1204: Rensing Mike.
441 Slag Heap mayhem
GM: Chris Oeffinger
Saturday 7 PM in Ballroom
0380: Stone Wallis Arthur.
1317: Hardin Brett.
******
******
******
******
******
******
There are 6 seats left. See GM at game time to enroll in game
442 Shieldbash!
GM: Andrew Walters
Saturday 7 PM in Ballroom
0602: Dunsmore Michael.
1026: Granvold Thomas.
1035: Huss Robert.
1114: Halvorsen Mark.
1236: Funk Thomas.
******
There is 1 seat left. See GM at game time to enroll in game
460 The Business of Murder
GM: John Kim
Saturday 7 PM in Salon VIII
0320: Goudeau Danielle.
0321: Goudeau Theron.
0329: Jenkins Morgan.
0622: La Mar Jason.
0623: La Mar Lisa Marie.
1062: Wirth Greg.
1148: Gorfein Aaron.
1244: Vasquez Angela.